OTROŠKA TEKMA, KAMNIK, 10.9.2016

Letos spomladi je predsednik LK Kamnik Gregor Končan predlagal, da bi jeseni v Kamniku organizirali tekmo za otroke

do starostne skupine kadeti-nje, ki tekmujejo z ukrivljenim-olimpijskim lokom. Ideja je bila dobra in tako smo to soboto, 10.9.2016 tekmo tudi izpeljali. Tekmo smo pripravili na našem lepem klubskem strelišču v Mekinjah, lepo vreme pa je še dvignilo dobro razpoloženje. Otroci in starši so bili navdušeni. Prav vsi tekmovalci so dobili praktična darila, sledilo pa je tudi finalno žrebanje glavne nagrade ( telefon), ki jo je dobil Aljaž Pavačič iz ISHI Vodice.

 

Prav vsem mladim tekmovalcem še enkrat čestitamo za dosežene rezultate ( rezultate lahko pogledate na zadnji fotki).

 

Odločili smo se, da bomo to tekmo organizirali vsako leto in upamo, da se vidimo naslednje leto v večjem številu.

 

Objavljene so tudi fotografije in album. Novica bo objavljena tudi na LZS in na naši klubski strani

 

Hvala vsem našim članom in staršem, ki ste pomagali izpeljati včerajšnjo tekmo. Luštno je bilo.

 

Toda ni še konec. Naslednjo soboto, 17.9. bomo naredili še eno tekmo in sicer občinsko šolsko tekmovanje, na katerem je prisotnost naših klubskih tekmovalcev OBVEZNA!! Upajmo, da bo vreme ok, kajti po končanem tekmovanju bo sledil zaključek zunanje sezone s piknikom.

Vabilo in ostale informacije dobite v tem tednu.


Fotografije si lahko ogledate tukaj -

https://www.facebook.com/lkkamnik/photos/?tab=album&;album_id=905419969561907

 

 

 

S5 Box