SVETOVNI POKAL V BERLINU

Danes so naši člani Štrajhar Gašper, Habjan Den in Ravnikar Žiga na tekmi za Svetovni pokal v Berlinu dosegli sanjske uvrstitve.

 

Štrajhar Gašper je danes dopoldne med člani (89 tekmovalcev) z ukrivljenim lokom po izločilnih dvobojih v individualni konkurenci dosegel fantastično 8.mesto, kar predstavlja najboljšo slovensko moško uvrstitev v kategoriji ukrivljeni lok na tekmah za svetovni pokal.

Danes popoldne pa je moška ekipa, ki so jo sestavljali člani našega kluba Štrajhar, Habjan in Ravnikar v dvoboju za uvrstitev med 8 najboljših ekip zmleli odlične Nizozemce, kasneje pa klonili prodi Kanadčanom. Osvojili so 8.mesto, kar je odličen rezultat, kajti tekmovalo je 16 ekip.

Iskrene čestitke tudi Toji Ellison za odlično 6.mesto med ženskami sestavljeni lok.

Foto: Dean Alberga, Rok Bizjak

SP BERLIN_2019

 

S5 Box